logo_acpirpomoc

Aktualności

 Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu 09.09  br. recepcja ACPiR będzie czynna w godzinach:

 8:30 - 17:30

 
 
Szanowni Państwo,
 
Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju - ACPiR SWPS uruchamia kolejną grupę psychoterapeutyczną:

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS oferuje zniżkę 10% na udział w grupie interpersonalnej dla osób posiadających Kartę Warszawiaka przy zgłoszeniu do 31.03.2018 r. oraz zniżkę 10% na konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i dzieci w godzinach wizyt od 9:00 - 16:00 dla osób posiadających Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka, oferta obowiązuje do dnia 20.03.2019 r. 

Grupa Interpersonalna

 

Grupy umiejętności dla dzieci

Aktualnie trwają zapisy. Zajęcia rozpoczynają się juz w październiku. Serdecznie Państwa zapraszamy.

Zajęcia grupowe realizowane są w dwóch grupach:

odbywać się będą w poniedziłki, wtorki oraz środy w godzinach 16:30-19:30.


Program bezpłatnych konsultacji.

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju Uniwersytetu SWPS zaprasza na bezpłatne konsultacje psychologiczne z udziałem studentów V roku psychologii klinicznej.

W ramach konsultacji proponujemy pomoc osobom dorosłym, które doświadczaja trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących kontaktów z innymi ludźmi, mają problemy z samooceną, cierpią z powodu nagłych, albo intensywnych zmian nastroju, chronicznego stresu, czy zmęczenia, a także dla osób, które mają zdiagnozowane zaburzenia psychiczne takie jak: zaburzenia depresyjne, lękowe, zaburzenia odżywiania, czy zaburzenia osobowości. Zapraszamy również rodziców, którzy maja wątpliwości, czy ich dzieci nie borykają się z problemami.

Program bezpłatnych konsultacji nie dotyczy studentów Uniwersytetu SWPS ze względu na to, iż w spotkaniach biorą udział studenci V roku psychologii klinicznej, którzy obserwują spotkanie z sali obok przez lustro weneckie. Zarówno psycholog jak i studenci obserwujący takie spotkania są zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowej, w związku z informacjami, jakie powierza im na swój temat klient.

Konsultacje psychologiczne służą określeniu najlepszej pomocy stosownie do potrzeb i celów danego klienta. W ramach programu bezpłatnych konsultacji proponujemy trzy spotkania. Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzany jest wywiad z klientem, w trakcie którego psycholog ustala oczekiwania osoby zainteresowanej oraz dopytuje o problem. Podczas drugiego spotkania klient otrzymuje zestaw testów psychologicznych do wypełnienia. Trzecie spotkanie służy przekazaniu informacji zwrotnej dotyczącej najlepszej formy pomocy dla danego klienta na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz wypełnionych testów a także zaproponowaniu klientowi dalszej pomocy poprzez wskazanie psychologa ACPiR, z którym dany klient mógłby pracować lub polecenie innej placówki stosownie do potrzeb danego klienta. Konsultacje prowadzone są przez psychologa ACPiR oraz obserwowane przez studentów V roku psychologii klinicznej.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z recepcją ACPiR. Zgłoszenia przyjmujemy:

  • telefonicznie (22) 517 99 65
  • e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • osobiście w recepcji ACPiR Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

banner KW biale tlo www 1 small      naklejka honorowanie KMW i KWsmall

 

Warto wiedzieć

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Psychoterapia szyta na miarę

Kiedyś psychoterapeuci wiedzę o tym, co jest dla kogo dobre wynosili z teorii. Różne teorie oferowały różne recepty na to, jak pomagać ludziom i stymulować wewnętrzny rozwój człowieka. Teraz mamy też wyniki badań empirycznych, które pomagają w uporządkowaniu wiedzy o tym, jaka pomoc dla kogo będzie najbardziej efektywna. Znaczenie ma,...

Read more

Jak okiełznać czterolatka?

– Mamo, nudzi mi się! – Olek podchodzi do rozmawiającej przez telefon Asi, łapie ją za rękę i ciągnie do siebie.– Nie przeszkadzaj mi teraz, nie widzisz, że rozmawiam z ciocią? – Asia próbuje wyplątać swoją dłoń z uchwytu synka. – Idź i się pobaw. Wymyśl coś sobie, inteligentne dzieci...

Read more

Skąd się biorą dziecięce lęki? (Podpowia…

Czego boją się dzieci: Lęk to naturalna reakcja, która chroni dziecko przed różnymi niebezpiecznymi sytuacjami. W toku rozwoju dziecko doświadcza różnego rodzaju lęków, charakterystycznych dla wieku. Większość z nich zanika wraz z tym jak dziecko uczy się czego może się spodziewać w różnych sytuacjach i jak sobie z tym radzić. Niemowlę boi...

Read more

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju (APCIR) SWPS to nowoczesny ośrodek, w skład którego wchodzi placówka medyczna świadcząca pomoc psychologiczną oraz ośrodek szkoleniowy-rozwojowy.  Świadczymy usługi psychologiczne na najwyższym poziomie, w oparciu o najlepsze standardy. Dzięki ścisłej współpracy z Wydziałem Psychologii SWPS - nasi pracownicy mają bieżący dostęp do najnowszej naukowej wiedzy z...

Read more